11.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowBiz ShqiptarReagon Fifi pas ndarjes së Donaldit nga Trixa/ Ja anën e kujt...

Reagon Fifi pas ndarjes së Donaldit nga Trixa/ Ja anën e kujt mban ajo

“Eshte me mire te jesh vetem” ishin fjalet qe Donaldi perdori per Trixen mbreme duke vertetuar ndjesine e saj se ishte ftohur dhe fjalet e opinionisteve apo banoreve qe thane se  ai nuk ishte si ne fillim.

Mendon vetem per fitoren apo mendon serisht per Boren pas asaj parashute ne nuk e dime por biem dakort kur themi se Trixa doli e keqja ne fillim dhe e lenduara ne fund.

Fifi ka reaguar me nje story ne Instagram pas spektaklit duke shkruar:”Bebi jem, jam ketu”.

Kujtojme se ajo eshte mike e te dyve por si nje person shume emocional nuk mund te mos gjente nje menyre per te qene prane mikeshes se saj.

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera