Rama ngec në fjalim/ Aktivisti tallet: Fike e ndize prapë

0
1

Kryeministri Edi Rama ka patur oratorinë si armën e tij më të fortë, ose të paktën kështu është shitur në publik. Por duket se edhe kjo e ka lënë.

Pas nënkryetarit të PD, Edi Paloka, i cili teksa publikoi një fjalim të tijin ku shfaqet i lodhur oratorisht dhe e ka të vështirë të gjejë fjalët e duhura, vjen edhe reagimi i mjehstrit të memeve, Genc Sejko.

“Fike e ndize prapë”, shkruan Sejko mbi videon ku shfaqet Rama teksa ngec në fjalim.

Leave a Reply