21.7 C
Albania
Tue, 18 May, 2021

“Rama me xhup 3175$”/ Paloka denoncon dhe ironizon kryeministrin: Falenderoj familjen për këtë dhuratë modeste në këtë vit të vështirë

Kryeministri Edi Rama sot ishte në Vlorë për të inspektuar punimet në zonën e Lungomares. Por Partia Demokratike ka zbuluar një detaj nga veshja e kreut të qeverisë.

Në një postim në Facebook, nënkryetari Edi Paloka thotë se xhupi që ka veshur kryeministri kushton 3175$.

Paloka ka postuar një meme, ku thotë: Shqiptarët vitin e ri në çadër, Rama me xhup 3175 dollarë.

Teksa ironizon kryeministrin, Paloka shkruan:“Falenderoj Yamamoton po sidomos familjen per sakrificat qe u detyruan te bejne për te me ofruar këtë dhurate modeste ne këtë vit të vështirë…”

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,015FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit