25.7 C
Albania
Fri, 23 July, 2021

Prindërit e Rita Orës zgjedhin Shqipërinë për të nisur pushimet!

Besnik dhe Vera Ora, prindërit e yllit botëror, Rita Ora kanë nisur pushimet verore.

Destinacioni i tyre ishte Shqipëria prej nga edhe kanë publikuar shumë fotografi.

Çifti i martuar udhëtuan për në bregdetin shqiptar pa fëmijët, dhe ndalesa e parë ishte në Patok.

Pasi shijuan një drekë të bollshme, çifti u drejtuan për në Vlorë ku edhe po kalojnë disa ditë në plazhet e bukura të jugut.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit