11.5 C
Tiranë
KryefaqjaArgetimModëPrada Cleo - Çanta që do të bëhet shumë shpejt trend!

Prada Cleo – Çanta që do të bëhet shumë shpejt trend!

Ngjyrat bardhë e zi të nderthurura bashkë në teksturat dhe tekstilet dhe sigurisht me logon metalike të Prada.

Kjo është një çantë emocionuese dhe plot jetë për ne në këtë sezon. E adhurojmë!

Cleo është një design ikonik i viteve ‘90, dhe kjo çantë është versioni modern i saj.

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera