FOTO/Pornostarja e njohur “ngacmon” dhe i komenton Encës në Instagram

0
25

Këngëtarja Enca Haxhia ka nisur pushimet në bregdet, duke zgjedhur Dhërmiun si destinacionin e saj.

Si çdo herë, Enca nuk harron të publikojë edhe foto provokuese, ku së fundi publikoi edhe një foto “topless”, teksa në plan të parë kishte vendosur të pasmet.

Komentet kanë qenë të shumta edhe për faktin se Enca numëron mbi 2.2 milionë ndjekës, ndërsa bie në sy komenti i pornostares së njohur Kendra Lust.

“Vajzë, boll më ngacmove”, i shkruan pornostarja, ndërsa Enca ia kthen me fjalët “do të vazhdoj të bëj edhe disa”.

Komentet me njëra tjetrën kanë vazhduar, ndërsa kjo nuk është hera e parë që pornostarja i komenton Encës, pasi ato janë mikesha me njëra-tjetrën.

Lini një përgjigje