8.5 C
Tiranë
HomeLifestyle“Po më akuzon kot! Dua të lë shtëpinë”, Fifi nuk i mban...

“Po më akuzon kot! Dua të lë shtëpinë”, Fifi nuk i mban emocionet, i bie të fikët: Ujë, ujë, shpejt!!!

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe edhe si Fifi ka humbur ndjenjat dhe ka rënë në tokë në mes të shtëpisë së “Big Brother VIP” në momentin që ishte në lidhje të drejtpërdrejtë me spektaklin e moderuar nga Arbana Osmani. Fillimisht Fifi nisi të debatonte me opinionisten Balina Bodinaku dhe kërkoi të linte shtëpinë.

Dua të lë shtëpinë në këto momente, Arbana dua të lë shtëpinë në këto momente, Arbana dua të lë shtëpinë,“- tha Fifi disa herë rresht dhe më pas ra në tokë.

Të gjithë banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri u mblodhën rreth saj dhe nisën t’i hidhnin ujë.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment