11.5 C
Tiranë
HomeAktualitetPlas sherri në Durrës, 3 adoleshentë përfundojnë në spital

Plas sherri në Durrës, 3 adoleshentë përfundojnë në spital

Mbrëmë rreth orës rreth orës 22:30, në lagjen nr.1, Durrës pas një konflikti të çastit janë dëmtuar me mjet prerës (thikë), shtetasit me iniciale A.B., 16 vjeç, F.D., 17 vjeç, dhe S.I., 16 vjeç.

Bëhet me dije se tre adoleshentët ndodhen në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,563FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment