11.5 C
Tiranë
KryefaqjaShëndetiPini lëng majdanozi çdo mëngjes për të rënë në peshë!

Pini lëng majdanozi çdo mëngjes për të rënë në peshë!

Doni një kurë natyrale që t’ju ndihmojë me humbjen e disa kileve? Çdo mëngjes duhet të pini esëll lëngun e një tufe majdanozi të përzier me lëngun e një gjysme limoni dhe mjaltë.

Kjo kurë duhet ndjekur me përpikmëri çdo mëngjes për pesëditë dhe më pas sërish pas një pushimi dhjetëditor.

Majdanozi dhe lëngu i limonit ndihmojnë për tretjen dhe oksidimin e yndyrës.

Mund t’i shtoni edhe gjethe menteje për shije.

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera