19.7 C
Albania
Sat, 19 June, 2021

Për herë të parë Marina guxon të ndryshojë kaq shumë

Marina rrallë bën eksperimente me flokun e saj. Prej vitesh moderatorja i ka qëndruar besnike flokëve biondë, duke bërë vetëm ndonjë ndryshim në modelin e tyre për netët e “Klanifornias”. Por këtë fillim viti, Marina ka vendosur të heqë dorë një herë e mirë nga flokët e gjatë dhe ta nisë 2021-shin me një ndryshim.

Moderatorja ka postuar një video ku shihet duke prerë flokët shkurt megjithatë na ka lënë të gjithëve kuriozë sesi duket me pamjen e re.

Në postimin e rradhës Marina shfaqet në studion e grimierit Arbër Bytyqi duke zbuluar se shumë shpejt do vijë edhe me një set fotografik ku do ta shohim me pamjen e re. Mezi po presim!

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit