22.7 C
Albania
Thu, 5 August, 2021

Për çfarë të gëzojnë më parë çunat? Flori, Klajdi dhe Bruno e vulosin suksesin!

Projekti veror i sjellë vetëm pak ditë më parë nga Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi Haruni e ka shënuar suksesin e tij edhe në edicionin e lajmeve të “Tv Klan”. Ky moment i ka emocionuar këngëtarët që e kanë ndarë këtë moment nga spikeri i lajmeve, Reis Cico, në llogaritë e tyre.


“Kemi dalë në lajme”, ka shkruar Klajdi krah postimit ku ka etiketuar dhe miqtë e tij të ngushtë. Epo ç’të duan më shumë çunat? Kënga u kthye në nje hit, u dëgjua menjëherë kudo, u shndërrua në kolonën zanore të muajve të nxehtë, iu dedikua edhe një hapsirë mediatike në lajme. Ky po që është sukses!

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit