5.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowbiz nga BotaPas Rihannës, Chris Brown thuhet se po akuzohet për dhunë ndaj një...

Pas Rihannës, Chris Brown thuhet se po akuzohet për dhunë ndaj një tjetër femre

Chris Brown është nën hetim për dhunë dhe viktima e pretenduar u tha policëve se ai i goditi pjesën e pasme të kokës aq fort sa të enjturat e saj dolën në pah!

Burime të zbatimit të ligjit i thanë TMZ se policia mori një thirrje nga shtëpia e këngëtarit në Luginën San Fernando gjatë fundjavës, ku një grua pretendoi se Brown e goditi me shuplakë.

Është thënë se gruaja pretendoi që shuplaka bëri që të enjturat e saj të bëheshin të dukshme dhe policia mori një raport dhune dhe e quajti Chrisin si të dyshuar.

Burimet thonë se viktima e pretenduar nuk kishte lëndime, përveç thurjes së supozuar të dislokuar dhe asnjë arrestim nuk është bërë.

Është hera e dytë në po kaq muaj që policët u thirrën në pronën private të Chris – e para ishte mashtrimi masiv për festën e ditëlindjes së tij në maj, të cilin LAPD e shkatërroi herët në mëngjes.

Burimet e TMZ thonë se çështja e dhunës ka shumë të ngjarë të bie në duart e Avokatit të Qytetit. 

Qëndro me ne
14,722FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera