8.5 C
Tiranë
HomeSportPartizani bën “pazar” në Fier, zbulohet kush e zëvendëson italianin që stërviste...

Partizani bën “pazar” në Fier, zbulohet kush e zëvendëson italianin që stërviste portierët

Largimi i Mario Kapeçes ka vënë në lëvizje drejtuesit e Partizanit për të gjetur një trajner portierësh.

“Panorama Sport” mëson nga burime të sigurta në klub se menjëherë është emëruar në këtë detyrë Erjon Meta, i cili së fundmi ka qenë përgatitës i portierëve tek Apolonia në Kategorinë e Parë.

Meta vjen pas një eksperience në Angli, ku ka punuar në akademitë e klubeve si Kristal Palas dhe Çarlton Atletik.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,783FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment