24.7 C
Albania
Mon, 21 June, 2021

Pamje të pabesueshme/ Një gjyqtar bullgar rrahet dhe ndiqet deri në largim nga stadiumi nga lojtarët dhe zyrtarët e klubit

Një ndeshje në nivelin e katërt të futbollit bullgar duhej të ndërpritej për shkak të gjyqtarit që u ndoq deri sa u largua nga fusha, pas disa goditjeve nga lojtarët dhe zyrtarët e njëri ekip.

Pamje të pabesueshme, por paksa edhe qesharake kanë ardhur nga nivelet e ulëta të futbollit bullgar.

Aty shihet një gjyqtar, teksa goditet dhe ndiqet derisa largohet nga fusha, nga lojtarët dhe zyrtarët e njërit klub.

Gjyqtari ndëshkoi një lojtar me kartonë të verdhë dhe kjo bërë që lojtari i ndëshkuar të mos pajtohet assesi.

Përfundimisht, ky karton i verdhë i dhënë bëri që lojtari i ndëshkuar të kërkoj konfrontim me të, duke e goditur fillimisht, por edhe duke nxehur gjakrat e bashkëlojtarëve dhe zyrtarëve të klubit të cilët e ndiqnin duke i kërkuar llogarit.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit