22.7 C
Albania
Thu, 5 August, 2021

Pamje rrëqethëse nga SHBA/ Kamera regjistroi një figurë të pashpjegueshme para shtëpisë

Kamera e mbikëqyrjes së shtëpisë në Vermont regjistroi një pamje të tmerrshme.

Konkretisht, në fillim të shkrepjes në anën e djathtë të veturës, ju mund të shihni siluetën e një burri ose fëmije që vrapon drejt kamerës.

Pronarët e shtëpisë nuk mund të kuptonin se çfarë kishte në video, dhe silueta e frikësoi aq shumë macen saqë iu desh të fshihej nën veturë.

Videoja është publikuar nga ViralHog. 

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit