12.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarO sa shumë ëmbëlsi! Teze Luana publikon fotografinë e parë me Marget...

O sa shumë ëmbëlsi! Teze Luana publikon fotografinë e parë me Marget me dedikim emocionues!

Marina Vjollca ka sjell në jetë vajzën e saj Marget, duke shijuar për herë të parë epitetin nënë.

E lumtur pa fund për mbesën është edhe Luana, e cila që nga koha e pritjes së ëmbël mezi e priste ardhjen e saj në jetë.

E tani që Marget është këtu dhe ka zbukuruar jetët e tyre, teze Luana ka bërë një premtim dhe dedikim prekës për të dhe Marinën.

Duke publikuar fotografitë e para që duken të jenë realizuar në maternitet Luana ka emocionuar me fjalët.

“Përjetësisht Marina Vjolla” dhe “Marget tezja vdes për ty”, ka shkruar Luana në fotot ku mban duart e të dyjave për të treguar se do të jenë gjithmonë bashkë dhe ne na solli emocione pa fund.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,544FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment