12.5 C
Tiranë
HomeAktualitet"O Mato, pse ike o shpirt, ç’na bëre"/ E ëma përcjell fëmijën...

“O Mato, pse ike o shpirt, ç’na bëre”/ E ëma përcjell fëmijën në banesën e fundit mes lotëve dhe britmave (VIDEO)

8-vjeçari Mateo Vasiu është përcjellë ditën sot për në banesën e fundit pasi u vra në mënyrë makabre nga fqinji i tij Klodjan Çalamani.

Me lotëve, ulërimave dhe ngashërimeve trupi i të voglit ka dalë nga shtëpia e tij përmes kortezhit për t’u prehur në banesën e tij të fundit.

Mamaja e tij, të afërt dhe familjarë, të lënduar dhe mbytur nga dhimbja, nuk pushonin së qari teksa thërrisnin emrin e Mateos së vogël.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,544FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment