29.7 C
Albania
Mon, 21 June, 2021

“Nuk lëpijmë ku pështyjmë”: Me kë janë prishur Andi dhe Melisa?

Të ftuar për një intervistë për Prive, ishte çifti Andi dhe Melisa.

Ata erdhën për të na shpalosur edhe më shumë detaje sa i përket lidhjes së tyre.

Për më tepër, ata zbuluan edhe shumë sa i përket të ardhmes së tyre.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë intervistën e çiftit të momentit!

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit