5.5 C
Tiranë
KryefaqjaAktualitetNjihuni me Këmbimin Valutor, 27 nëntor 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 27 nëntor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane, ndërsa Dollari ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 107                                               Shitet 107.8

Euro:                                  Blihet 120.9                                              Shitet 121.6

Paundi Britanik :                  Blihet 142.3                                          Shitet 143.5

Franga Zvicerane:             Blihet 115                                               Shitet 116.1

Qëndro me ne
14,722FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera