24.7 C
Albania
Mon, 21 June, 2021

Një person qëllon në ajër me armë zjarri/ Ja informacionet e para të policisë

Një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri në ajër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:50, në fshatin Ferras, në Divjakë.

“Dyshohet se një person ende i paidentifikuar ka qëlluar njëherë në ajër me armë zjarri.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje”, sqaron policia.

Ndërkohë shërbimet e Policisë po krehin zonën me qëllim kapjen e personit që dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit