11.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowBiz ShqiptarNjë ndjekës i bëri “pyetjen e tmerrshme”! Ja si i përgjigjet ...

Një ndjekës i bëri “pyetjen e tmerrshme”! Ja si i përgjigjet Alketa Vejsiu…

Jo rrallë herë, moderatorja e njohur Alketa Vejsiu realizon biseda virtuale me ndjekësit e saj.

Ata duan të dinë shumë detaje nga jeta e saj personale, profesionale dhe qëndrimet që mban.

Por jo gjithherë pyejtet që ajo pranon janë dashamirëse. Së fundmi pyetja që ajo pranoi Alketa e cilësoi si të tmerrshme.

“Sa njerëz ke shkelur me këmbë për të arritur aty ku je?”, ishte pyetja e ndjekësit.

“Ua çfarë pyetje e tmerrshme. As nuk kam shkelur dhe as kam bërë kompromise ndonjëherë. Jam mbështetur te talenti, te përsosja e aftësive, te pasurimi me dije, te konkurrenca me veten dhe te puna!”, përgjigjet Alketa.

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera