Nga zyrtare ne moderatore? Ja ku ka punuar Elita Rudi

0
14

Elita Rudi u be e njohur nga emisioni i saj Express Roze. Me pas edhe pas lidhjes me Gjikon u be nje nga moderatoret me te dashura per publikun.

Por para epokes se moderimit nje fans eshte shprehur i sigurt se ajo ka punuar ne Ministri, madje i kerkon foto.

Ajo ka postuar kete mesazh ku shihet e dyjezuar dhe e habitur. Por nuk ka komentuar nese ka punuar apo jo ne nje Ministri. Elita na shpjego me qarte se u beme kurioz tani!

Leave a Reply