8.5 C
Tiranë
HomePolitikeNesër mbahet "Foltorja" e rradhës/ Ja cili qytet do të presë nesër...

Nesër mbahet “Foltorja” e rradhës/ Ja cili qytet do të presë nesër liderin historik të PD

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, njoftoi mbajtjen e Foltores së Sarandës të premten në orën 17:00. Takimi do të mbahet në Hotel Mediterranean.

Nesër, ditën e premte me datën 12 nëntor në ora 17:00 në qytetin e Sarandës në Hotel Mediterranean do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Sarandës të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë!

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment