22.7 C
Albania
Thu, 5 August, 2021

Në fillim Kurti në Bruksel, pastaj Ronaldo, tani dhe Pogba largon pije nga tavolina e konferencës për shtyp (VIDEO)

Paulo Pogba është bërë lojtari i fundit që e tërheq një sponsor të Kampionatit Evropian nga tavolina e konferencave për shtyp.

Në Bruksel Kurti largoj Coca Colen dhe piu ujë, ditë më parë, Cristiano Ronaldo në konferencë për shtyp e largoi Coca Colen, poashtu, duke bërë thirrje që të pihet më shumë ujë.

Ky veprim i portugezit i solli humbje pijes së gazuar rreth katër miliardë euro, shkaku i prishjes së imazhit sa do pak.

Tani, Pogba ishte ai që e largoi pije alkoolike, Heineken nga tavolina e konferencave, duke vazhduar më pas atë çfarë kishte për të thënë.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit