11.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarNë ditëlindjen e 28-të Adrola e tha vetë: Zoti më dha gjithçka!

Në ditëlindjen e 28-të Adrola e tha vetë: Zoti më dha gjithçka!

Ditëlindja e 28-të e ka gjetur Adrolën duke shkëlqyer mes shumë xixash. Modelja ka ndarë në orët e para fotot e festës së ditëlindjes, të cilën e ka pritur me vëllezërit e saj.


E qeshur dhe me tollumbacet me numrat 28, Adrola ka pozuar dhe i ka shoqëruar fotot me shkrimin: “Është ditëlindja ime. Zoti më dha gjithçka”.

Prej kohësh Dushi është zhvendosur në Shqipëri, pasi është pjesë e jurisë së formatit “She’s on top” në “Top Channel”, aty ku shfaqet çdo të dielë.

Burimi: Revista Who

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,565FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment