31.7 C
Albania
Sun, 20 June, 2021

Ndeshja kundër Andorrës, publikohet formacioni zyrtar i kombëtares

Publikohet formacioni zyrtar i kombëtares shqiptare për ndeshjen kundër Andorrës, që luhet sot, në orën 20:45.

Formacioni zyrtar:

Shqipëria – Berisha; Gjimshiti, Ismajli, Kumbulla; Hysaj, Memushaj, Bare, Gjasula, Lenjani; Cikalleshi dhe Manaj.

Andorra – Gomes; Llovera, Vales, San Nicolas, Rubio; Martinez, Rebes, Vieira, Cervos; Alaez dhe Fernandez.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit