12.5 C
Tiranë
HomeAktualitetNdalohet shqiptarja në Rinas, kishte me vete mbi 18 mijë euro. Ja...

Ndalohet shqiptarja në Rinas, kishte me vete mbi 18 mijë euro. Ja ku po shkonte…

Një grua është ndaluar në Rinas, me një shumë të madhe eurosh të padeklaruar. Ajo u kap gjatë kontrollit në aeroport, teksa kishte me vete një shumë prej 18.500 euro.

News 24 raporton se shuma disponohej nga shtetësja Festime C., e cila po udhëtonte drejt Turqisë.

Nuk ka ende detaje lidhur me atë se çfarë ka deklaruar zonja dhe si e ka justifikuar këtë shumë të madhe që mbante me vete.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,780FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment