20.5 C
Tiranë
HomeAktualitetMSH raporton 74 raste të reja me Covid-19 dhe 2 humbje jete...

MSH raporton 74 raste të reja me Covid-19 dhe 2 humbje jete brënda 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se 2 persona kanë humbur jetën ndërsa 74 të tjerë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në vendin tonë në 24 orët e fundit.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,779FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment