30.7 C
Albania
Sun, 20 June, 2021

Mot i paqëndrueshëm/ Ja se si do të ndryshojnë temperaturat në fundjavë

Shqipëria përgjatë këtyre ditëve do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme dhe të lagështa.

Të shtunën do të mbajë mot i kthjellët e me diell, vende-vende edhe me riga të dobëta shiu. Temperaturat do të lëvizin prej 15 deri në 23 °C.

Mot me vranësira e me reshje shiu pritet të mbajë përgjatë ditës së diel. Temperaturat parashikohet të lëvizin prej 16 deri në 22 °C.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit