8 C
Albania
Sun, 18 April, 2021

Mot i kthjellët dhe temperatura që luhaten/ Ja çfarë pritet të ndryshojë në ditët e ardhshme

Java ka nisur me mot të kthjellët dhe me diell. Dita e sotme do të shoqërohet nga një mot i qetë në të gjithë vendin me temperatura që luhaten nga 5 deri në 15 gradë celius. Në darkë pritet që të nisin reshjet lokale të shiut duke bërë kështu që temperaturat të ulen.

Ndërsa e mërkura do të mbajë mot vranësira e reshje shiu, në zonat malore reshje të dendura të borës. Temperaturat do të sillen prej 10 deri në 11 °C.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

10,969FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit