Morën sasi të madhe të barnave, dërgohen në spital 3 fëmijë

0
31

Tre fëmijë të moshës 7, 8 dhe 10 vjeç janë dërguar për trajtim në spital, pasi që kanë përdorur sasi të madhe të barnave.

Fëmijët ishin lënë vetëm në shtëpi nga i dyshuari mashkull, pasditën e djeshme rreth orës 17:45 në Graçanicë të Kosovës.

Policia e Kosovës njofton se fëmijët vazhdojnë të jenë në përkujdesje mjekësore në Spital. Lidhur me rastin, policia bën të ditur se me rastin është njoftuar prokurori.

Lini një përgjigje