22.7 C
Albania
Thu, 5 August, 2021

Morën sasi të madhe të barnave, dërgohen në spital 3 fëmijë

Tre fëmijë të moshës 7, 8 dhe 10 vjeç janë dërguar për trajtim në spital, pasi që kanë përdorur sasi të madhe të barnave.

Fëmijët ishin lënë vetëm në shtëpi nga i dyshuari mashkull, pasditën e djeshme rreth orës 17:45 në Graçanicë të Kosovës.

Policia e Kosovës njofton se fëmijët vazhdojnë të jenë në përkujdesje mjekësore në Spital. Lidhur me rastin, policia bën të ditur se me rastin është njoftuar prokurori.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit