24.7 C
Albania
Mon, 21 June, 2021

Momenti kur shembet muri i shtëpisë nga erërat e forta në Angli/ Një person i cili po kalonte aty pranë…

Ky është momenti i çuditshëm kur një burrë kaloi rastësisht pranë një shtëpie derisa një pjesë e murit u shemb duke u rrëzuar përtokë.

Sipas medieve të huaja, pamjet u regjistruan më 21 maj, në një rrugë banimi në Christchurch, Dorset në Angli.

Duke parë në videon e mëposhtme mund të shihet se si muri lëkundej për shkak të erërave të ashpra, para se të shembej dhe të shtypte një makinë e cila gjendej e parkuar.

Njeriu, i cili dukej se nuk u lëndua, bëri një pauzë për një çast, por më pas e vazhdoi përsëri shëtitjen e tij vetëm disa sekonda më vonë.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit