11.5 C
Tiranë
KryefaqjaBotaMomenti kur "macja gjigante del nga tuneli hekurudhor"

Momenti kur “macja gjigante del nga tuneli hekurudhor”

Ky është momenti surreal kur një mace gjigante duket se del nga një tunel hekurudhor.

Shoferi i trenit dhe entuziast i “modeleve hekurudhore” Jon Lawton ndau pamjet gazmore të maces së tij bardhë e zi, Mittens.

Ai këtë e bëri duke eksploruar “hekurudhën e tij model” në llogarinë e tij në Twitter javën e kaluar dhe që atëherë është bërë virale.

Mittens, e cila ka më shumë se 1000 ndjekës të saj në Twitter, mund të shihet duke dalë nga tuneli ndërsa një “tren model hyn në tunel në shinat fqinje”.

Shikuesit e pëlqejnë pamjen e maces, me një përdorues që e quan Mittens ‘Kitty Kong’.

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera