11.2 C
Albania
Wed, 14 April, 2021

Messi do transferohet të PSG!!!

kohët e fundit po flitet shumë për Lionel Messin sa i përket të ardhmen e tij. Shumë gazeta sportive kohët e fundit japin mendimin e tyre për Messin, dhe besojnë që e ardhmja e tij është jashtë klubit katalanas Një na këto është dhe gazeta “RMC SPORT”

Gazetari sportiv Daniel Riolo është i bindur se ylli argjentinas do të transferohet tek klubi i PSG-së:

“Mesi do të jetë pjesë e PSG-së vitin e ardhshëm, jam shumë serioz në këtë që po them“, përfundon gazetari duke qenë i bindur për transferimin e “pleshtit” tek klubi francez.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

10,984FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit