8.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarMesazhi që e emocionoi Dafina Zeqirin

Mesazhi që e emocionoi Dafina Zeqirin

Dafina Zeqiri mori mesazhin më të bukur nga personi më i shtrenjtë për të.

Dafina Zeqiri ka ndarë me ndjekësiit një mesazh që ia shkroi nëna e saj:

“DRITA IME, SHPIRTI IM, YLLI IM…ZOTI TE BEKOFTE!”, janë fjalët e nënës së këngëtares, kjo e fundit u emocionua dhe tha se po i mungon shumë.

“Më mungon shumë! Inspirimi im i vërtet! Nëse e njihni atë në mënyrën që unë e njoh?- Definicioni i vërtetë i asaj që jam unë”, shkruan Dafina.

Kujtojmë se “A je pendu” titullohet projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri, ndërsa është duke punuar për albumin e ri “Dafinë moj”. 

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,783FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment