31.7 C
Albania
Sun, 20 June, 2021

Mes batutave në emision, Argjira dhe Graciano më në fund pranojnë që janë bashkë

Argjira Spanca dhe Graciano Tagani kanë pranuar se janë në një lidhje mes batutave në programin e së dielës në “Top Channel”. Prej muajsh në fakt është përfolur për një lidhje mes tyre, por vetëm sot është pranuar në mënyrë indirekte nga ata.

Argjira dhe Graciano i thonë kolegëve në panel: “Pse bëni sikur nuk e dini? Ju e dini të gjithë”.

Dhe Manushi e mban batutën duke i nxjerrë zbuluar dhe i thotë Argjirës: “Nga kaq miliard njerëz këtë gjete”? Sigurisht me shaka.

Epo ja ku e keni zonja dhe zotërinj, çifti më i ri i konfirmuar: Argjira dhe Graciano.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit