“Më përndjek”/ Luana Vjollcës nuk i ndahen telashet, përfundon në prokurori për shkak të një…

0
28
luana vjollca

Moderatorja e njohur dhe e dashur për publikun Luana Vjollca ka përfunduar në prokurori dhe për shkak të një fansi. Prezantuesja shumë e ndjekur dhe e komentuar ka denoncuar një fans që e përndjek në Prokurorinë e Tiranës, duke iu kthyer në burim stresi dhe shqetësimesh.

Kjo është hera e dytë që Vjollca përballet me fansat në organet e drejtësisë. Më herët policia ka arrestuar një tjetër person për përndjekjen e moderatores dhe këngëtares. Po kështu mësohet se ajo lëviz me makinë me shofer për shkak të këtyre problemeve.

Lini një përgjigje