22.7 C
Albania
Thu, 5 August, 2021

Martohet Fjolla Krasniqi/ Ja kush është bashkëshorti i saj

Këngëtarja Fjolla Krasniqi mbrëmë është martuar.

Në një ceremoni private, pak u kuptua mbi dasmën.

Kjo sepse Fjolla nuk ka rrjete sociale, ashtu sikurse motrat tjera Krasniqi, dikur shumë të komentuar, e ende sot të pëlqyera nga publiku.

Por, Prive.al ka arritur të mësojë disa detaje.

Dasma është zhvilluar në Pejë, vendin e origjinës së bashkëshortit të Fjollës.

Bashkëshorti i këngëtares quhet Fadil dhe një fotografi nga dasma ua sjellim në vijim.

Të trashëgohen!

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit