22.7 C
Albania
Thu, 5 August, 2021

Maria Wild tregon linjat mahnitëse

Ajo fitoj famë në serinë e “Love Island” në vitin 2019.

Dhe Maria Wild u sigurua që të mbetet në qendër të vëmendjes derisa shijoj një udhëtim me biqikletë në Chelsea të Londrës të premten.

Shfleto Fotogalerinë:

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit