-2.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowBiz ShqiptarMami më e famshme e momentit ka ditëlindjen dhe Beatrix e Albani...

Mami më e famshme e momentit ka ditëlindjen dhe Beatrix e Albani ia bënë ditën më të bukur!

Mamaja e dy këngëtarëve, Beatrix dhe Alban Ramosajt, Antigona feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë speciale dy fëmijët e saj u kujdesën t’ja bënin ditën më të bukur me urimet e tyre. “Mami më e famshme e momentit”,-e thërret Albani të ëmën teksa i shpreh dashurinë duke i thënë se e do sa jetën e tij.
Ndërsa Beatrix i ka bërë një dedikim të gjatë ku e falenderon për sakrificat dhe shembullin që i ka dhënë si nënë.

“Gruaja më trime ka lindur sot! Gëzuar ditëlindjen mami im e ëmbël! Shoqja ime e ngushtë. Mamaja më e mrekullueshme që ka sakrifikuar kaq shumë. Ti je shembulli perfekt i nënës perfekte. Të dua dhe do të vlerësoj përgjithmonë! Numëroj bekimet e mia çdo ditë. Bekimi më i madh nga të gjithë është që të kem një nënë të bukur, të kujdesshme si ty në jetën time. Lutem për më shumë vite, më shumë fuqi, më shumë shëndet, më shumë pasuri dhe çdo gjë që zemra jote dëshiron. Uroj që ditët e tua të jenë aq të mrekullueshme siç je dhe ti. Të dua!”, ka shkruar Beatrix.

Qëndro me ne
14,715FansaPëlqeje
10,378NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera