11.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowbiz nga BotaMamaja e Britney Spears më në fund thyen heshtjen pas vuajtjeve të...

Mamaja e Britney Spears më në fund thyen heshtjen pas vuajtjeve të së bijës

Lynne Spears më në fund ka thyer heshtjen pas betejës së ashpër të së bijës me të atin për kujdestarinë. Lynne publikoi në Instagram një mesazh që i drejtohet pikërisht lirisë së vajzës së saj.

“Drita ndriçon në errësirë dhe errësira nuk mund ta pushtojë”-shkruan nëna e këngëtares.

Motra e Britney, Jamie Lynn Spears, gjithashtu publikoi një mesazh duke shkruar: “Kur zgjedh të shpresosh, gjithçka është e mundur”.

Në gjyqin e fundit këngëtarja nuk ka qenë e pranishme, por me një lidhje telefonike është shprehur se dëshiron të padisë babain e saj.

“Dua të ngre padi ndaj babit tim që sot, për abuzim me të drejtën e kujdestarisë. Dua që ai të hetohet”, tha ajo për gjykatësen e çështjes.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,565FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment