31.7 C
Albania
Sun, 20 June, 2021

Luana u bë romantike! Por me kë e pati?

Me disa foto ku shfaqet mjaft seksi, Luana ka zbuluar dhe anën më romantike të saj.
“A ke m’u largu dhe ti, si krejt njerëzit që i kam dasht”, ka shkruar ajo krah fotove ku ka pozuar e menduar.


Ky mund të jetë edhe teksti i këngës së radhës së Luanës, megjithatë ajo e ka pëlqyer aq shumë sa ka vendosur ta modifikojë foton duke shtuar këtë tekst.

Të jetë një dedikim i mirëfilltë vallë? Këtë nuk e dimë, se kur vjen puna tek jeta private Luana mendohet mirë dhe pohon se është e dashuruar vetëm me punën. Në këtë rast me tekstin e vendosur në foto.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit