5.5 C
Tiranë
KryefaqjaLifestyleLoredana performon, por skenën e rrëmben Hana! Ngjitet në skenë dhe kërcen,...

Loredana performon, por skenën e rrëmben Hana! Ngjitet në skenë dhe kërcen, vogëlushja shkrin së qeshuri publikun

Loredana Zefi ka mbajtur koncertin e saj ‘’Red Bull Symphony” ku u bashkuan dy botë muzikore.Një orkestër simfonike takohet me ritmet hip-hop dhe tekstet e askujt tjetër përveç reperes më të suksesshme shqiptare, Loredana.

Koncerti u mbajt në vendlindjen e Loredanës në Lucern në Qendrën e Kulturës dhe Kongresit.

Natës së gjatë dhe plot emocione iu shtua edhe qershia mbi tortë, e cila ishte Hana.

Gjersa Loredana po performonte e vogla Hana shkriu zemrat e publikut duke kërcyer e duke përshendetur me duar të pranishmit. Këto pamje u bënë virale dhe thuajse të gjithë të pranishmit shpërndanë këtë moment.

Qëndro me ne
14,722FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera