Loredana me shpenzime marramendëse/ Për një paraqitje merr mbi…

0
33
Loredana Zefi

Rep-artistja Loredana Zefi, njihet në estradën shqiptare për shpenzimet dhe jetën luksoze.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë kështu postime nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet e ndryshme.

Në disa postime në Instagram, bukuroshja jo vetëm që ka ndërruar stilin, por është parë edhe me një veshje plot stil.

Shqipe.Closet ka grumbulluar shpenzimet që ajo ka bërë për këtë paraqitje, duke rezultuar se Lori ka harxhuar 102.660 euro.

Vlerën më të madhe e posedojnë aksesorët prej ari, derisa edhe rrobat me marka të njohura ishin të kushtueshme.

Pa marrë parasysh shumës, reperja padyshim që ka shkëlqyer në fotografitë e ndara me ndjekësit e saj.

“Kein Hunger” në anën tjetër është projekti saj I fundit, që erdhi në bashkëpunim me UFO 361. 

Burimi: Telegrafi

Lini një përgjigje