8.5 C
Tiranë
HomePolitikeLefter Maliqi takon ish-kryeministrin Berisha dhe lëshon paralajmërimin e fortë!

Lefter Maliqi takon ish-kryeministrin Berisha dhe lëshon paralajmërimin e fortë!

Ish-deputeti Lefter Maliqi ka ndarë në rrjetet sociale një foto nga një takim që ka zhvilluar dje me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Maliqi shkruan se ky takim miqësor ka ardhur në një moment të rëndësishëm për fatet e vendit dhe demokracisë.

Deklarata e Maliqit:

“Takim miqesor me Liderin Berisha, ne nje moment shume te rendesishem per fatet e vendit dhe demokracise. Mirenjohje per investimet, kontributin e tij human dhe te Zonjes se tij fisnike ne qarkun Berat, i cili eshte 10 here me i madh se i qeverisjes 13 vjecare te Rilindjes. Investime te prekshme ne qarkun Berat nga Frasheri, Gega, Kozare, Kucove, Perondi , Ure, Bistrovice, Cukalat, Kutalli, Lapardha, Qereshnik, Lumas, Roshnik, Berat, Sinje, Skrapar etj. Te bashkuar drejt fitores se sigurte”, shkruan Maliqi.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment