12.5 C
Tiranë
HomeAktualitetLAJM I FUNDIT! Ndërron jetë 21-vjeçari te spitali Infektiv

LAJM I FUNDIT! Ndërron jetë 21-vjeçari te spitali Infektiv

Një 21-vjeçar nga Fieri ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv mesditën e sotme. I riu ishte shtruar në këtë spital prej ditës së mërkurë me hemoglobinë të ulët dhe simptoma të rënda të COVID.

Në momentin e testimit tamponi i tij ka rezultuar negativ. Ai ishte futur në intubim dy ditë më parë, por gjendja i tij është rënduar edhe si pasojë e sëmundjes së talasemisë, duke bërë që 21-vjeçari të ndërrojë jetë.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,544FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment