29.7 C
Albania
Mon, 21 June, 2021

Kylie Jenner dhe Travis Scott në Disneyland me Stormin dhe të vegjëlit e tjerë

Kylie Jenner dhe Travis Scott, shoqëruar nga Kim, kanë marrë fëmijët e vegjël dhe kanë udhëtuar në Disneyland për pak pushim.

Kanë qenë vajzat e njohura që kanë publikuar një seri fotosh dhe videosh nga shëtitjet në natyrë, lojrat dhe argëtimet në vendin dedikuar më të vegjëlve.
Shumë e kanë shijuar kohën edhe vet Kylie dhe Kim, të cilat duken të qeshura dhe të lumtura në fotot e publikuara.

Epo Disneyland nuk është vetëm për të vegjëlit, ndaj argëtimi vlen për të gjithë.

Burimi: revistawho

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit