11.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowbiz nga BotaKylie Jenner poston foton më të embël me vajzën e saj/ Ja...

Kylie Jenner poston foton më të embël me vajzën e saj/ Ja çfarë shkruan…

Fotografia e embel e Kylie Jenner me vajzën e saj Stormi e cila mori më shumë se 1 milion pëlqime në më pak se 7 minuta!

Kylie ka shkruar në një postim të saj: “E dua këtë bebe të vogël aq shumë sa dua ta plas .. ndonjëherë e shikoj atë dhe qaj duke e ditur që ajo nuk do të jetë kurrë më e vogël. kush ta dinte se diçka kaq e vogël mund të merrte pjesën më të madhe të zemrës suaj”

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,563FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment