29.7 C
Albania
Mon, 21 June, 2021

Ky artist i grimit mund të shndërrojë veten në çdo personalitet të famshëm fare lehtë!

A keni dashur ndonjëherë të dukeni si dikush tjetër? Epo, Alexis Stone, një artist i mrekullueshëm i grimit me gati 840 mijë ndjekës në Instagram, mund të duket si kushdo që dëshiron. Duke përdorur grimin dhe shumë aftësi, ai lehtë mund të duket si Angelina Jolie, për shembull, ose Britney Spears. Ai madje kthehet në karaktere të filmave.

Kevin Mccallister

Amy Winehouse

Trump

Angelina Jolie

Madonna

Zayn Malik

Donatella Versace

Megan Fox

Bjork

Adele

Billie Eilish

Professor Albus Dumbledore

Joan Rivers

Nicki Minaj

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit