11.5 C
Tiranë
KryefaqjaArgetimKurioziteteKujdes! Këto dy shenja të zodiakut do të kenë një nëntor të...

Kujdes! Këto dy shenja të zodiakut do të kenë një nëntor të vështirë

Për dy shenjat e zodiakut që do të kenë një muaj të vështirë duke filluar nga nëntori 2021, ky është një sezon dëshpërues, pavarësisht se në çfarë klime jetoni.

Nëntori përfaqëson fundin e vitit, mbylljen, vdekjen, përfundimet dhe heshtjet e thella dhe të errëta.

Ajo që intensifikon mendimet tona më të errëta është Dielli në Akrep, i cili bën që gjithçka të duket më keq se sa është.

Këto janë kohë të rrezikshme për njerëzit që zhyten në dyshime për veten; për ata që e shohin gotën gjysmë bosh tashmë, gota mund të perceptohet më shumë si e thyer.

Cilat janë shenjat që astrologjia parashikon që do të kenë muaj të vështirë?

Dashi (21 Mars – 19 Prill)

Nëse ndonjëherë ka pasur një kohë të vitit, ose një shenjë të Zodiakut që është prerë për t’u introspeksionuar, kjo është ajo, tani.

Kjo është ajo ku ju do të mendoni gjithçka që shkoi keq këtë vit, Dashi.

Dhe jo, nuk ndihet mirë, megjithatë, hajde – nuk ishte një vit aq i keq, apo jo?

Hëna e Plotë, e cila gjithashtu ndodh të jetë një Eklips Hënor, do t’ju bëjë të ndiheni të dështuar, sepse do ta gjykoni veten aq ashpër sa do të jetë pothuajse për të qeshur.

Luani (23 korrik – 22 gusht)

Ju, ashtu si miku juaj i shenjës së zjarrit, Dashi, jeni gjithashtu në radhë për zhgënjimin për të mos marrë atë që keni dashur këtë vit.

Ju mund të përjetoni një sjellje të keqe, falë Diellit të Akrepit dhe ndikimit të tij në disa njerëz në jetën tuaj, dhe kjo është vërtet dëshpëruese për ju.

Sjellja juaj nuk vihet në dyshim; ju me të vërtetë po bëni më të mirën dhe e dini – ky nuk është një nocion i rremë.

Por ju nuk jeni përgjegjës për sjelljen e të tjerëve dhe për shkak të shkëlqimit tuaj madhështor, do të jeni në shënjestër të armiqësisë, për të tjerët.

Xhelozia i kap çdo herë dhe nëse nuk ulni në nivelin e tyre, ata nuk duan që ju të jeni pranë.

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera